عضویت    ورود
ورود به سایت
» » کارگروه فرهنگی اقتصاد مقاومتی در گلستان فعال شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان در جلسه شورای اداری استان:

کارگروه فرهنگی اقتصاد مقاومتی در گلستان فعال شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با ارائه پیشنهادی بر لزوم فعال شدن کمیته یا کارگروه فرهنگی در حوزه اقتصاد مقاومتی تاکید کرد.

 

حجت‎الاسلام نورالله ولی‎نژاد ظهر امروز در نخستین جلسه شورای اداری استان گلستان در سال 1395 با تبریک نوروز باستانی اظهار کرد: برای فرهنگسازی در حوزه اجرایی اقتصاد مقاومتی لازم است کمیته یا کارگروه فرهنگی شکل بگیرد تا این باور و اعتقاد برای افزایش انگیزش اعتقادی و فرهنگی در حوزه اقتصاد مقاومتی به وجود آید.

 

وی فرهنگسازی را برای تحقق اقتصاد مقاومتی یک مولفه مهم خواند و تصریح کرد: فرهنگسازی و پیوست فرهنگی از مولفه‎های تحقق هر کاری است، برای فرهنگسازی در بخش‎های معیشتی، اجتماعی، سیاسی، امنیتی و نظامی توجه به فرهنگ یک ضرورت اساسی است.

 

اگر جامعه در حوزه اقتصاد به استقلال برسد عزت و مبارزه را حفظ خواهد کرد

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان تاکید کرد: جامعه وقتی به موضوعی، اعتقاد و باور داشته باشد با عشق و علاقه و تمام توان، تلاش خود را به کار خواهد گرفت لذا اگر فرهنگ اقتصاد مقاومتی به باور عمومی تبدیل شود، نتایج خوبی در پی خواهد داشت.

 

حجت‎الاسلام ولی‎نژاد افزود: مقام معظم رهبری طی چندین سال موضوع اقتصاد را تاکید کردند و مطرح کردن اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل در سال جدید نشان از این دارد که جامعه به این باور برسد که معیشت و اتکاء به درون یک اصل است.

 

وی بیان داشت: اگر جامعه در حوزه اقتصاد بتواند به استقلال برسد، عزت و مبارزه را حفظ خواهد کرد و توانمندی خود را در برابر دشمن بیشتر می‎کند.

 

مصداق عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی در درون‎زایی است

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان نیز در این جلسه گفت: سال گذشته در بخش کشاورزی رشد 6.8 - داشتیم که در پایان سال 134 به رشد مثبت سه درصد رسید.

 

دکتر مختار مهاجر با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی سرلوحه و نیاز امروز جامعه است، افزود: با تمام تلاش‎ها و تنش‎هایی که دشمنان نظام انجام می‎دهند باید موضوع امنیت غذایی مورد توجه باشد، سالی که پیش رو داریم همه کمک کنند تا برنامه‎ریزی‎های لازم برای تحقق اقتصاد مقاومتی انجام شود.

 

وی مصداق عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی را در درون‎زایی ذکر کرد و گفت: بازاریابی محصولات و دپوی بازار تولید در استان از جمله مسائلی است که باید برای آن برنامه‎ریزی شود.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : سـه بعلاوه ســه ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*