عضویت    ورود
ورود به سایت
» » حمایت استانداری گلستان از شهرک‎های صنعتی برای تحقق اقتصاد مقاومتی

مهندس ربیعی در دیدار رئیس شهرک‎های صنعتی استان تاکید کرد

حمایت استانداری گلستان از شهرک‎های صنعتی برای تحقق اقتصاد مقاومتی

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان مطرح کرد

حمایت استانداری گلستان از شهرک‎های صنعتی برای تحقق اقتصاد مقاومتی

 

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان گفت: مجموعه مدیریتی استان تلاش می‎کند تا با حمایت از این شرکت بتواند زمینه‎های تحقق اقتصاد مقاومتی، ایجاد اشتغال و افزایش سرانه درآمد و توسعه استان را فراهم کند.

 

محمود ربیعی در نشست با مدیرعامل، معاونین و مدیران شرکت شهرک‎های صنعتی استان اظهار داشت: صنعت و بخش تولید مهمترین عرصه برای تحقق و تثبیت اصل اقتصاد مقاومتی است.

 

وی تصریح کرد: این استان به واسطه برخورداری از شهرک‎های صنعتی و استقرار واحدهای تولیدی می‎تواند سهم به سزایی در توسعه و تثبیت ارزش افزوده اقتصادی داشته باشد.

 

ربیعی گفت: مجموعه مدیریتی استان تلاش می‎کند تا با حمایت از این شرکت بتواند زمینه‎های تحقق اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری، ایجاد اشتغال و افزایش سرانه درآمد و توسعه استان را فراهم کند.

 

ربیعی یادآور شد: ستاد کشوری اقتصاد مقاومتی به ریاست معاون اول رئیس جمهوری و متشکل از تعدادی از وزیران و رئیسان سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، سازمان صدا و سیما و بانک مرکزی، مشاور اقتصادی و معاونان امور مجلس و علمی و فناوری رئیس جمهوری، رئیس هیئت عامل صندوق توسعه ملی و سه اقتصاددان تشکیل شده است.

 

به گفته وی هماهنگی برای تدوین برنامه‎های عملیاتی دستگاه‎های اجرایی ملی و استانی در چارچوب سیاست‎های کلی اقتصاد مقاومتی و راهبردهای‎های مصوب، دریافت برنامه‎های عملیاتی دستگاه‎های اجرایی و نهادهای عمومی غیردولتی از جمله وظایف این ستاد است.

 

مدیر عامل شرکت شهرک‎های صنعتی استان گلستان نیز در این نشست بر تعامل و همکاری دستگاه‎های خدمات‎رسان با بخش صنعت با این شرکت تاکید کرد.

 

حجت‎الله خلیل‎زاده اظهار داشت: ایجاد زیرساخت‎های لازم برای استقرار واحدهای صنعتی وظیفه اصلی این شرکت است که تحقق این مهم نیازمند تعامل و همراهی سایر دستگاه‎ها است.

 

وی با اشاره به اینکه منطقه ویژه اقتصادی اترک نیازمند توجه جدی مدیران استان است، تصریح کرد: این منطقه می‎تواند در صورت بهره‌برداری و استقرار واحدهای صنعتی 12 هزار شغل ایجاد کند.

 

به گفته وی تامین آب و برق در منطقه ویژه اقتصادی یکی از دغدغه‎های اصلی شرکت شهرک‎های صنعتی برای تکمیل و آماده‎سازی زیرساخت‎ها است که انتظار می‎رود مدیریت ارشد استان به این موضوع توجه ویژه‎ای داشته باشند.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : ده بعلاوه دوازده ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*