عضویت    ورود
ورود به سایت
» » پیگیری تفاهمات فیمابین استانداری و بانک‌های عامل در سفر رئیس جمهور به استان گلستان

با حضور مهندس حمیدی سرپرست معاونت اقتصادی استاندار گلستان انجام شد:

پیگیری تفاهمات فیمابین استانداری و بانک‌های عامل در سفر رئیس جمهور به استان گلستان

 پیگیری تفاهمات فیمابین استانداری و بانک‌های عامل در سفر رئیس جمهور به استان گلستان

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان بر عملیاتی شدن تسهیلات اختصاصی در سفر رئیس جمهور تاکید کرد و از مدیران بانک‌های استان خواست تا پایان هفته جاری کم و کیف تسهیلات اختصاصی در سفر رئیس جمهور به طرح‌های تولیدی و اشتغالزای استان را مشخص و اعلام کنند. 
 
 
 محمد حمیدی در جلسه پیگیری تفاهمات فیمابین استانداری و بانک‌های عامل در سفر رئیس جمهور به استان گلستان اظهار کرد: در پی ابلاغ تفاهم‌نامه‌های منعقده فیمابین استاندار گلستان و مدیران عامل بانک‌های کشور در مجموع قریب به ۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات ارزی و ریالی به بخش‌های مختلف اقتصادی استان اختصاص یافته است.
 
 
 سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان بر ایجاد جذابیت لازم برای استفاده از این تسهیلات توسط سرمایه‌گذاران تاکید کرد و گفت: مدیران بانک‌های استان در تعیین شرایط تخصیص این تسهیلات هماهنگی لازم را با مرکز به عمل آورند.
 
 
 همچنین مدیران دستگاه‌های اجرایی استان آمادگی خود را برای ارائه طرح‌های متقاضیان تسهیلات به بانک‌ها اعلام داشته و تخصیص مناسب، دارای زمان‌بندی و شرایط منصفانه از طرف بانک‌ها را در جذب آن موثر دانستند.

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : rajaee
  • بازدید : 45
  • نظرات : 0
  • کد خبر : 280

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : دو منهای یـک؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*