عضویت    ورود
ورود به سایت
» » توزیع روزانه 30 هزار پرس غذای گرم بین آسیب دیدگان سیل

مهندس حمیدی خبر داد

توزیع روزانه 30 هزار پرس غذای گرم بین آسیب دیدگان سیل

توزیع روزانه 30 هزار پرس غذای گرم بین آسیب دیدگان سیل

 

مسوول هماهنگی‎های استانی و ملی برای کمک‎رسانی به آسیب‎دیدگان در حوزه غذایی و زیستی استان گلستان گفت: روزانه 30 هزار پرس غذای گرم از خیران و نهادهای انقلابی، بانک‎های، به ویژه اتاق بازرگانی پخت و بین آسیب دیدگان سیل توزیع می‎‎شود.

محمدحمیدی ظهر امروز در حاشیه بازدید از مراکز اقامتی آسیب دیدگان سیل در آق قلا اظهار کرد: تاکنون 12 فروند هیلکوپتر در سطح مناطق سیل‎زده مشغول امدادرسانی به مردم گمیشان و آق‎قلا بوده‎‎اند.

وی تصریح کرد: تاکنون 38 فروند قایق از شهرهای مختلف و به ویژه در مناطق مختلف شهرستان آق‎قلا که با خودرو امکان تردد و امدادرسانی وجود نداشت، به وسیله قایق کمک‎رسانی شده است.

مسوول هماهنگی‎های استانی و ملی برای کمک‎رسانی به آسیب‎دیدگان در حوزه غذایی و زیستی استان گلستان گفت: برای هماهنگی بهتر بین بخش‎های مختلف اداری و کمک‎رسانی بیشتر به مردم شهرهای آق‎قلا و گمیشان دو نفر از مدیران کل استانداری طی ابلاغی به عنوان مدیر معین مشخص شدند.

حمیدی افزود: شهرستان آق‎قلا نیز به هفت منطقه تقسیم شد که مسوولیت هر یک از این هفت منطقه به یک مدیر اداره شهرستانی محول شد تا روند کمک‎رسانی به این مناطق دقیق‎تر و بهتر انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: همه نیروهای امدادی و خدماتی و افرادی که برای کمک‎رسانی به این شهرستان‎ها ورود پیدا می کنند باید زیر نظر این مدیران انجام وظیفه کنند تا ضمن تسریع در روند خدمات رسانی، کمک‎ها به دست آسیب‎دیدگان اصلی برسد.

مسوول هماهنگی‎های استانی و ملی برای کمک‎رسانی به آسیب‎دیدگان در حوزه غذایی و زیستی استان گلستان گفت: امکانات و اقلام در روستاهای سیل‎زده این شهرستان‎ها از طریق بخشداری های مربوطه، دهیار روستا و نماینده هلال احمر به صورت مشخص برای هر روستا با هیلکوپتر، قایق یا خودرو توسط  دهیار با توجه به شناختی که از مردم روستا دارند، توزیع می‎شود.

حمیدی اضافه کرد: تمام کمک‎های خارج از استان که با ستاد پشتیبانی هماهنگی کرده‎اند در انبارهای از قبل پیش‎بینی شده ذخیره و با سیستم فوق توزیع می‎شود.

وی تاکید کرد: برای 14 فروند هیلکوپتر که شامل بالگردها هلال احمر، هوانیروز سپاه است برنامه منظم پروازی تحت نظر یک فرمانده پیش‎بینی  شده است.

مسوول هماهنگی‎های استانی و ملی برای کمک‎رسانی به آسیب‎دیدگان در حوزه غذایی و زیستی استان گلستان گفت: روز گذشته دو پرواز به مراوه‎تپه و حدود 50 پرواز به گمیشان و آق‎قلا صورت گرفت.

حمیدی افزود: از تمام خیران، تولیدکندگان، سازمان‎های مردم‎نهاد، مساجد و هیئت های مذهبی شهری و روستای تقاضا داریم که کمک‎های نوعدوستانه خود را به صورت نقدی یا در قالب اسباب و اثاثیه منزل اهدا کنند و در صورت امکان غذاها به صورت آماده و کنسرو شده باشد.

توزیع روزانه 30 هزار پرس غذای گرم بین آسیب دیدگان سیل

 

توزیع روزانه 30 هزار پرس غذای گرم بین آسیب دیدگان سیل

 

توزیع روزانه 30 هزار پرس غذای گرم بین آسیب دیدگان سیل

 

توزیع روزانه 30 هزار پرس غذای گرم بین آسیب دیدگان سیل

 

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : rajaee
  • بازدید : 37
  • نظرات : 0
  • کد خبر : 286

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : پنج بعلاوه شـش؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*