عضویت    ورود
ورود به سایت
» » خدمت صادقانه باید به فرهنگ سازمانی تبدیل شود

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری گلستان:

خدمت صادقانه باید به فرهنگ سازمانی تبدیل شود

خدمت صادقانه باید به فرهنگ سازمانی تبدیل شود

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان گفت: نخستین مولفه‌ای که در حوزه تقویت حوزه منابع انسانی به‌عنوان سرمایه به آن نیاز داریم ایجاد اعتماد، انگیزه و برقراری عدالت است.

محمد حمیدی در جلسه کمیته سرمایه‌انسانی و فرهنگی سازمانی استانداری گلستان با بیان اینکه خدمت صادقانه به مردم راز ماندگار است، اظهار کرد: مردم نظام و دولت را از خودشان می‌دانند و از آن انتظار خدمت صادقانه دارند در این راستا خدمت بی‌منت به هم‌استانی‌ها باید به فرهنگ سازمانی تبدیل شود.

وی تصریح کرد: خدمت صادقانه به مردم باید در محتوا و عمل در بین آحاد مختلف جامعه عملیاتی شود.
حمیدی عمل به وظایف محوله و تسریع در امور مراجعه‌کنندگان در استانداری به عنوان دستگاه حاکمیتی را مهم‌ترین وظیفه کارکنان برشمرد و گفت: لازم است کارکنان استانداری همچون گذشته با سعه‌صدر و بردباری نسبت به استماع مشکلات و مسائل مطروحه هم‌استانی‌ها اقدام کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن با رعایت ضوابط و مقررات نسبت به حل آنها اقدام کنند.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان با اشاره به اهمیت نامگذاری سال جدید به عنوان سال «رونق تولید» از سوی مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: تحقق این شعار در شرایط فعلی نیاز به هم‌افزایی، همفکری، هماهنگی، عزم و اراده همه ارکان استان و دستگاه‌های اجرایی دارد.

حمیدی گفت: باید از تمام ظرفیت‌ها و منابع استان به منظور تحقق شعار «رونق تولید» در راستای تولید ثروت و ایجاد اشتغال پایدار استفاده شود.

وی ادامه داد: با توجه به نامگذاری سال جدید به نام «رونق تولید» باید مدیران استان در برنامه‌ریزی‌های خود به حوزه تولید توجه جدی داشته باشند تا در این مسیر گام برداریم.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان گفت: مهمترین راهکار برون‌رفت از مشکلات اقتصادی کشور تقویت و رونق تولید است.

خدمت صادقانه باید به فرهنگ سازمانی تبدیل شود

 

خدمت صادقانه باید به فرهنگ سازمانی تبدیل شود

 

خدمت صادقانه باید به فرهنگ سازمانی تبدیل شود

 

خدمت صادقانه باید به فرهنگ سازمانی تبدیل شود

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : rajaee
  • بازدید : 22
  • نظرات : 0
  • کد خبر : 311

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : سـه بعلاوه ســه ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*