عضویت    ورود
ورود به سایت
» » پرداخت 103 میلیارد ریال دیگر به کشاورزان خسارت‎دیده سیل گلستان

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری گلستان خبر داد

پرداخت 103 میلیارد ریال دیگر به کشاورزان خسارت‎دیده سیل گلستان

 پرداخت 103 میلیارد ریال دیگر به کشاورزان خسارت‎دیده سیل گلستان

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان گفت: 103 میلیارد و 886 میلیون ریال کمک بلاعوض به کشاورزان خسارت‎دیده از سیل استان در مرحله سوم «کارگروه استانی پرداخت غرامت کشارزان سیل‎زده» پرداخت شد.
 
 
علی نذیری اظهار کرد: این میزان کمک در قالب یک‎هزار و 857 پرونده از 6 شهرستان استان که بیشترین خسارت سیل را بابت سیل متحمل شده‎اند، از سوی بانک عامل پرداخت شد.
 
 
وی تصریح کرد: از مجموع پرونده‎های پرداخت شده، 604 پرونده مربوط به کشاورزان خسارت‎دیده شهرستان آق‎قلا، 29 پرونده از شهرستان آزادشهر، 153 پرونده از شهرستان کردکوی، 172 پرونده از شهرستان گنبدکاووس، 99 پرونده از شهرستان ترکمن و 800 پرونده از شهرستان گمیشان می‎باشد.
 
 
گفتنی است از ابتدای تشکیل کارگروه استانی پرداخت خسارت به کشاورزان سیل‎دیده استان گلستان، 13 هزار و 970 پرونده مورد ارزیابی این کارگروه قرار گرفت که 9 هزار 923 پرونده در دست تکمیل و 4 هزار و 47 پرونده تکمیل و به بانک عامل برای پرداخت معرفی شده‎اند.
 
 
تاکنون 3 هزار و 605 پرونده کشاورزان خسارت‎دیده سیل مبلغ 235 میلیارد و 726 میلیون ریال کمک بلاعوض از کارگروه استانی پرداخت غرامت دریافت کردند.
 
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : rajaee
  • بازدید : 67
  • نظرات : 0
  • کد خبر : 331

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : دو منهای یـک؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*