عضویت    ورود
ورود به سایت
» » فراخوان عکس دوران دفاع مقدس ویژه کارکنان استانداری و فرمانداری‌ها

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گلستان خبر داد

فراخوان عکس دوران دفاع مقدس ویژه کارکنان استانداری و فرمانداری‌ها

فراخوان عکس دوران دفاع مقدس ویژه کارکنان استانداری و فرمانداری‌ها معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گلستان گفت: شورای فرهنگی استانداری گلستان با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و به مناسبت هفته دفاع مقدس و فراخوان عکس تحت عنوان «یاد ایام» را برگزار می‌کند.

عزیزه امامی خاطرنشان کرد: همکاران محترم که همچون رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در صفوف جبهه‌های حق علیه باطل حضور داشتند، یا همکارانی که نزدیکانش جزو رزمندگان و ایثارگران بودند می‌توانند عکس، تصاویر و یا آثار خود را برای بهره‌گیری همه همکاران و خانواده‌های آنان برای ما ارسال نمایند.

رئیس شورای فرهنگی استانداری گلستان اظهار کرد: در این فراخوان از تمام همکاران استانداری، فرمانداری‌های تابعه استان و بخشداری دعوت می‌شود که عکس و تصاویر یا مستندی از حضور خود در خطوط مقدم جبهه یا پشت جبهه طی سال‌های دفاع مقدس داشته‌اند جهت تجدید خاطره به این شورا ارسال کنند.

وی تصریح کرد: همکاران عزیز که از خانواده‌های معظم شهدای هشت سال دفاع مقدس، جانبازان، آزادگان سرافراز هستند نیز درخواست می‌شود که عکس، مستندات و آثار مکتوب خود را برای ما ارسال کنند. 

امامی ادامه داد: تصاویر اسناد و آثار مکتوب می‌تواند شامل دست‌نوشته رزمندگان، شهدا و آزادگان، ایثارگران، خاطرات و یادداشت‌های روزانه، زندگی‌نامه، وصیت‌نامه شهدا، مدارک شخصی رزمندگان و شهدا و ایثارگران جبهه‌های جنگ و ... طی دوران دفاع مقدس باشد. 

لازم به ذکر است همکاران محترم در ارسال عکس حتما ضمن درج مشخصات خود، مشخصات ارسال‌کننده اثر شامل: نام و نام خانوادگی، سن، نوع ایثارگری و شماره تلفن همراه حتما ذکر گردد.     
    
(فرزندان معظم شهدا نیز می‌توانند خاطره را از سایر نزدیکان شهدا مانند همسر شهید و یا خواهر و برادر خود که حضور شهید را درک کرده‌اند، نقل نمایند)    

دارندگان آثار می‌توانند از امروز از طریق تلفن‌ همراه‌شان تصاویر این مستندات را از طریق واتس‌آپ یا پیامرسان داخلی ایتا به شماره 09113713570 ارسال کنند و یا با تلفن‌های 01732432997 و 01732432998 تماس حاصل فرمایند.
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : rajaee
  • بازدید : 22
  • نظرات : 0
  • کد خبر : 350

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : سـه منهای ســه ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*