عضویت    ورود
ورود به سایت
» » اقتصاد مقاومتی برنامه‌ای آینده نگر و فراتر از زمان تحریم است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام

اقتصاد مقاومتی برنامه‌ای آینده نگر و فراتر از زمان تحریم است

دکتر حسین مظفر بعد از ظهر چهارشنبه در کارگاه علمی- آموزشی اقتصاد مقاومتی گفت: اقتصاد مقاومتی الگویی متناسب با نیازها و دغدغه‌های کشور است و در مسیر توسعه نه تنها به نیازهای موجود جامعه که نگاه آینده نگرانه نیز دارد.

 

وی با اشاره به بیانات رهبری افزود: باید محور اصلی سیاست‌های مقاومتی برای مردم بیان شود و در زندگی مردم رسوخ کرده و به مطالبات مردم تبدیل شود.

 

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری معتقدند اگر مدیریت جهادی با محور علم و درایت باشد، فشارهای قدرت‌های جهانی قابل تعدیل است و کشور مسیر رو به جلو خواهد داشت.

 

دکتر مظفر با بررسی شرایط اقتصادی کشور از آغاز انقلاب تا به امروز تصریح کرد: با توجه به فشارها و آرمانهایی که داشته ایم به این نتیجه رسیدیم که مکانیزم نظارتی مناسبی در کار نداریم اما با توجه بیانات رهبری معظم انقلاب در خصوص اقتصاد مقاومتی امیدواریم که روزهای روشنی را در اقتصاد کشور شاهد باشیم.

 

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در خصوص ظرفیت های اقتصاد مقاومتی در استان گلستان گفت: استان گلستان دارای ظرفیت های بالایی است بطوریکه نه تنها می‌تواند سبب خودکفایی خود و استان های همجوار شود بلکه می تواند به عنوان استان معین کلان شهر تهران در زمینه محصولات کشاورزی و پنبه قرار گیرد.

 

به گفته دکتر مظفر، از طرف مجمع تشخیص مصلت نظام 9 گروه به استانها فرستاده شدند تا ظرف مدت سه ماه، اهداف اقتصاد مقاومتی را تبیین کنند.

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : رجایی
  • بازدید : 531
  • نظرات : 0
  • کد خبر : 47

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : سـه بعلاوه ســه ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*