عضویت    ورود
ورود به سایت
» » رعایت استاندارد مصرف باعث تحول سبک زندگی می‎شود

معاون استاندار گلستان:

رعایت استاندارد مصرف باعث تحول سبک زندگی می‎شود

دکتر عباس نیاوند در آیین گرامیداشت روز جهانی استاندارد که در گرگان برگزار شد با تبریک دهه امامت و ولایت اظهار کرد: استاندارد کار و فعالیت باید به عنوان ارزش و فضلیت در جامعه شناخته شود و اگر تولید مشروع را یک جهادفی‎سبیل‎الله بدانیم قطعا استاندارد در سال اقتصاد مقاومتی رعایت می‎شود.

وی با بیان اینکه اقتصاد باید مردمی و مردم باید اقتصادی شوند، تصریح کرد: مردم باید برای تولید ثروت در جامعه احساس تکلیف کنند و اراده آنها بر این اصل اساسی معطوف شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گلستان با بیان اینکه کشور گران اداره می‎شود، افزود: عدم رعایت استاندارد سبب می‎شود که منابع کشور به تاراج شود.

دکتر نیاوند؛ تنظیم مصرف بر اساس الگوهای جهانی را یک ضرورت خواند و گفت: کارهای موازی و هزینه‎بر که منجر به اتلاف منابع می‎شود باید حذف و سرعت و دقت در تولید مورد اولویت قرار بگیرد تا بهره‎وری مناسب اتفاق بیفتد.

وی با تاکید بر اینکه تمرکز در برندسازی یکی از سیاست‎های ابلاغی 24گانه مقام معظم رهبری است، خاطرنشان کرد: توجه به منابع انسانی باید به عنوان عامل مهم ارتقاء کیفیت مورد توجه قرار بگیرد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه مدیریت باید استاندارد شود، افزود: اگر سهم‎بری توسعه منابع انسانی، منابع فرهنگی، اجتماعی، زیرساختی و منابع طبیعی از منابع مشخص شود می‎توان بر اساس اهمیت نسبت به توزیع منابع اقدام کرد.

دکتر نیاوند بیان کرد: استاندارد به جای اینکه فقط به روش و شیوه رسیدگی به تولید کالا توجه کند باید بر اساس نیازهای جامعه حرکت کرده و مبادرت به ارائه کالا و خدمات کند.

وی تاکید کرد: استاندارد باید نظارت خود را در بخش‎هایی که نیاز به تولید آن کالا وجود ندارد جدی‎تر کند.

 

 

استاندارد باید بهره‎وری، اثربخشی و کارایی را مورد توجه قرار دهد

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گلستان با بیان اینکه استاندارد باید بهره‎وری، اثربخشی و کارایی را مورد توجه قرار دهد، افزود: مقام معظم رهبری با نامگذاری سال‎ها بر اساس یک پیام بر این نکته مهم تاکید دارند که باید به موضوعات در تمامی ابعاد توجه شود.

دکتر نیاوند گفت: اگر استاندارد را در مصرف رعایت کنیم تحولات بزرگی در جامعه ایجاد خواهد شد.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : رجایی
  • بازدید : 2163
  • نظرات : 0
  • کد خبر : 71

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : پنج بعلاوه شـش؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*