عضویت    ورود
ورود به سایت
» » آیت الله نورمفیدی: قانون کار نقش حساس در مدیریت و مسائل اقتصادی دارد

در جلسه شورای اداری گلستان عنوان شد؛

آیت الله نورمفیدی: قانون کار نقش حساس در مدیریت و مسائل اقتصادی دارد

آیت‎الله سیدکاظم نورمفیدی  در شورای اداری استان و آئین تجلیل از ورزشکاران و قهرمانان افتخارآفرین گلستان در مسابقات المپیک آسیایی 2014 اینچه‎برون که در استانداری گلستان برگزار شد، اظهار داشت: در قانون کار باید مصالح کارگر و کارفرما مدنظر باشد و تمام جوانب رعایت شود تا رضایت عمومی را برآورده سازد.

وی با تاکید بر اینکه رضایت خاصه به تنهایی نمی‎تواند منشاء اثر باشد، تصریح کرد: یک برنامه باید بتواند عامه مردم را راضی کند و حق را باید مبنا قرار داد.

همه نگاه‎ها معطوف به توسعه استان باشد

نماینده ولی‎فقیه در گلستان از مسئولان خواست استان را به گونه‎ای مدیریت کنند که منفذها بسته شود و افزود: کارها باید در بخش‎های مختلف کشاورزی، صنعت و گردشگری بر اساس توسعه باشد که این امور در برنامه جامع توسعه گلستان دیده شده است.

آیت‎الله نورمفیدی بیان داشت: انتظارم به عنوان یک شهروند این است که همه باید دست به دست یکدیگر داده و همه نگاه‎ها معطوف به توسعه استان باشد ما نباید فقط مشکل امروز را مورد توجه قرار داده و نسبت به آینده بی‎تفاوت باشیم.

وی با تاکید بر اینکه کارها و اقدامات استانی باید همه جانبه‎نگر، توسعه‎ای و هدفمند باشد، خاطرنشان کرد: برنامه‎ها بر اساس افق 1404 تنظیم شود تا به قله پیشرفت دست پیدا کنیم به عنوان مثال اگر بخش کشاورزی رها باشد ما صد سال دیگر هم به جایی نخواهیم رسید لذا باید برای کشاورزی برنامه داشته باشیم و بر اساس برنامه حرکت کنیم.

300 هزار هکتار زمین در شمال استان مستعد کشاورزی است

نماینده ولی‎فقیه در گلستان با بیان اینکه 300 هزار هکتار زمین در شمال استان مستعد کشاورزی است، افزود: باید برنامه داشته باشیم تا استعدادهای بخش کشاورزی را به فعلیت برسانیم.

آیت‎الله نورمفیدی ادامه داد: در بخش گردشگری استان بهره کافی را نبرده است در حالی که استان باید یکی از جاذبه‎های گردشگری را به وجود آورد.

وی با بیان اینکه بانک‎ها حکم قلب جامعه را دارند، یادآور شد: پول‎هایی که مردم در بانک‎ها سپرده‎گذاری کردند باید به درستی به جریان بیفتد.

نمی‎توانیم باید از فرهنگ ما بیرون برود

نماینده ولی‎فقیه در گلستان با اشاره به اینکه استعدادهای ورزشی زیادی در جامعه وجود دارد، خاطرنشان کرد: استعدادهای ورزشی استان به فعلیت رسیده است اما این قابلیت در استان وجود دارد که در این راستا یک گام جلوتر حرکت کنند.

آیت‎الله نورمفیدی با بیان اینکه یک سازمان باید ماموریت‎های خود را به بهترین نحو انجام دهد، افزود: روزمرگی، بهترین عمل نیست بلکه باید آینده‎نگری مورد توجه باشد.

وی با اشاره به اینکه نمی‎توانیم باید از فرهنگ ما بیرون برود، گفت: در فرهنگ ما بسیاری از کارهای بزرگ به فعلیت رسیده است و در مقابل تهدیدها برافراشته باشیم همانگونه که امروز کسی نمی تواند به کشور ایران تعرض کند.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : رجایی
  • بازدید : 6642
  • نظرات : 0
  • کد خبر : 86

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : پنج بعلاوه شـش؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*